Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Web Sitesine Katkıda Bulunanlar

       Bu web sitesinin tüm dizayn işlemleri, ders notları ve sanal materyallerinin hazırlanmasında; Photoshop 8, ABBYY FineReader 8.0'in tanıtım, Adobe Macromedia ürünleri (Dream., Flash, Fireworks), FlipAlbum Suit 6 ve ConceptDrawMINDMAP 3.5 sanal araçların tam sürümleri kullanılmıştır.

Katkıda bulunanlar aşağıda belirtilmitir.


     Filiz TATAR Yüksek lisans kavram dersi ödevi olarak; Fiziğe ait 22 ve biyolojiye ait 206 kavramın resim, görüntü ve tanımlarının çoğunu biyoloji eğitimi materyal geliştirme sınıfı havuzun da hazır olarak almış kısmen de internetten tarayarak temin etmiştir. Daha sonra bu resimleri, klasörlere kodlayarak DreamWaver Editörü Albümünde;çerçeveleme, resim ve tanımları yapıştırmıştır. Kalan link işlemleri ve çerçeve rötuşları proje elemanlarınca tamamlanarak web sayfasına hazır hale getirilmiştir.
     Ali ÇOBAN Yüksek lisans kavram dersi ödevi olarak; Fiziğe ait 50 ve biyolojiye ait 342 kavramın resim, görüntü ve tanımlarının çoğunu biyoloji eğitimi materyal geliştirme sınıfı havuzun da hazır olarak almış, kısmen de internetten tarayarak temin etmiştir. Daha sonra bu resimlerin bir kısmını klasörlere kodlayarak DreamWaver Editörü Albümünde, resimleri kısmen otomotik hazırlamış ve düzenlemeden, ödevini tamamlamadan brakmıştır. Kalan tüm işlemler proje elemanları Hasan BAKIRCI ve Nasip DEMİRKUŞ tarafından tamamlanarak web sayfasına hazır hale getirilmiştir.
     Kamil ÖZDİN;Yardım amacıyla;kimyaya ait 174 kavramlaramın resim, görüntü ve tanımlarını; öğrenci ödevlerinden,biyoloji eğitimi materyal geliştirme sınıfı havuzunda  ve kısmen de internetten tarayarak temin etmiştir.Kısmen Bazı resimleri fotoşopta düzenlemiştir Daha sonra bu resimleri, klasörlere kodlayarak;Albümünde;çerçeveleme, resim ve tanımlarını hazırlamıştır. Linklerini atarak internete hazırlamıştır. Flip Albümde Kavramların dizgisini hazırlamıştır.

     Hasan BAKIRCI;Flip Albüm Sanal Kitabındaki bütün kavramların internet linklerini hazırlamıştır.